قدرتمند نه بگوییم

قدرتمند نه بگوییم

هنر قدرتمند نه گفتن را بیاموز

آیا شما می توانید نه بگویید؟

آیا نه گفتن برای شما سخت است؟

آیا شما راحت نگفتن را بلد هستید؟

تا الان چه قدر ضرر مالی و عاطفی دیده ای فقط به خاطر اینکه نتونستی بگی نه ؟

چرا  افراد نمی توانند به درخواست های نابجا نه بگویند؟

آیا این که نمی توانند نه بگویند یک مسئله ریشه دار است ؟

 

200.000 تومان

کد کالا not-easy-say دسته‌بندی

هنر نه گفتن را یاد بگیریم قدرتمند نه بگوییم

 

همه ما دوست داریم که انسان قدرتمندی باشیم و انقدر قوی باشیم که به در خواست های دیگران که باعث رنج و اذیت ما میشود خیلی راحت نه بگوییم.زمانی که بتوانیم به این قدرت برسیم که خیلی راحت به این درخواست ها که واقعا برای ما دردسر ساز هست نه بگوییم یک یا چند پله رشد شخصیتی پیدا میکنم . اگر شما هم در نه گفتن مشکل دارید جایی نروید و محکم بنشینید که جای درستی اومدین.

خب اینکه ما بتوانیم این هنر را یاد بگیریم چیز خیلی سخت و دشواری نیست به این فکر کنید که ما بتوانیم این هنر را یاد بگیریم . تصور کنید که با یاد گرفتن این هنر  خیلی راحت بتوانیم به درخواستهایی که یاعث آزار و اذیت ما میشودنه بگوییم.

فقط تصور کنید چه قدر قوی تر میشویم چه قدر جلوی ضرر های مالی و عاطفی ما گرفته میشود. چه قدر جلوی دردسر هایی که ما قبلا دچار آنها می شدیم که به خاطر اینکه این هنر را بلد نبودیم  گرفته میشود. چه قدر با خودمان مهربان تر هستیم احساس رهایی میکنیم دیگر کسی نمیتواد از این نقطه ضعف ما سوء استفاده کند.باید اعتراف کنم که واقعا حس لذت بخشی هست حس قدرت .

مشکلات نه نگفتن ها

این موضوع که نتوانیم به بعضی از درخواست ها خیلی راحت نه بگوییم مشکلاتی برای ما بوجود میآورد که در گذشته کم و زیاد با آن برخورد کردیم . مثلا ضامن شخصی شدیم که میدونستیم بد حساب هست و طرف اقساط بانک را پرداخت نکرد و حساب ما را مسدود کردن از حساب ما اقساط وام اون شخص را برداشت کردن و اون طرف حتی به روی خودش هم نیورده که من دارم قسط ایشون را میدم و واقعا دردناک هست

هر ماه پول از حسابت بردارن بخاطر وام یک نفر دیگه و درمثال دیگه پولی که برای کاری یا چک خودمون کنار گذاشتیم کسی ازمون درخواست پول قرضی کرده و نتوانستیم نه بگویید و پول را به اون شخص دادیم .

به عنوان مثال ده روزه به ما برگردونه و  برای ده روز دیگه ما برنامه داشتیم برای اون پول اما اون بد قولی کرد و ما در دردسر افتادیم چکمون برگشت خورد و به اعتبارمون لطمه خورد و هزاران مثال دیگه .که فقط به خاطر یک نه نگفتن در این مشکلات افتادیم مشکلاتی که واقعا هیچ ارتباطی با ما نداشتن

نیاز مبرم ما به نه گفتن

همه ما خوب میدونیم که به خیلی از درخواست ها باید جواب نه بگوییم . تا مثل گذشته دچار دردسر نشویم ما نیاز داریم این مهارت را یاد بگیریم تا لطمه عاطفی نبینیم و به فرزندان خود هم این آموزش را بدهیم تا آنها هم این راهی کخ ما در گذشته رفتیم و این همه دردسر کشیدیم را آنها نخواهند تجربه کنند.همه به این مهارت نیاز دارن تا ماشینشون را به افراد بی مسئولیت امانت ندهند و زمان تحویل گرفتن ماشین یک ماشین تصادفی دریافت کنن یا ضامن هر کسی نشوند پولی که برای کار های خود کنار گذاشته را به کسی که بد حساب هست قرض ندهند و جلو افرادی که از این نقطه ضعف ما باخبر هستند و سوء استفاده میکنند را بگیریم .

قبول دارم حس بعد از اینکه به این درخواستهای نا به جا جواب مثبت دادیم بسیار دردناک هست به حدی که تا چند روز با خودمان در فکر فرو میرویم و به خود ناسزا میگوییم که باز هم نتوانستیم نه بگوییم و حالا باز دردسر باید تحمل کنیم.یا اینکه چه جاهایی لطمه های عاطفی شدید برای مون بوجود آمده و سالها درگیر اون بودیم در بعضی موارد به افسردگی و مشاوره منجر شده.

راه حل برای نه گفتن چیست ؟

اما من بخاطر اینکه این مشکل را ریشه ای حل کنم یک روز تصمیم گرفتم و به خودم گفتم بسه دیگه تا کی؟و شروع به تحقیق کردم با افراد مختلف مصاحبه کردم سوالاتی طرح کردم تا ریشه های این مورد را افراد مختلف بررسی و پیدا کنم و چندین ریشه پیدا کردم که خیلی جالب هست که این ریشه ها در افرادی که با نه گفتن مشکل دارند عمومی هست یا همه ریشه ها را دارند یا چندتا از آنها را در آن افراد وجود دارد.

زمانی که مشکل را پیدا میکنی نصف راه را رفتی چون متوجه میشوی که عیب کار کجا هست و خیلی خوشجال بودم که این مشکل را شناسایی کردم و با تجربه و علمی که داشتم شروع به ساخت تمرین و راه حل هایی کردم که بتوانم به این مشکل غلبه کنم. حالا این ریشه ها و تمرنهای ساده ولی فوق العاده  قدرتمند را در یک محصول آموزش آماده کردم برای تمام عزیزان که مایل هستند از این مرحله عبور کنند و حس قدرت و اعتماد به نفس را تجربه کنند.میتوانند از آن استفاده کنند.

در این محصول اول ریشه ها را با هم بررسی میکنیم و بعد از بررسی ریشه ها که متوجه شدیم مشکل کجا هست و بعد از اون دقیق متوجه میشویم که اگر این مشکل را حل نکنیم به چه عواقبی دچار میشویم که حتی قبلا اطلاع نداشتیم و بعد با تمرینها ی بدیهی و ساده اما تاثیر گذار عالی که به این مسئله خیلی راحت میتوانید غلبه کنید

این ریشه یابی ها که به من بسیار کمک کرد و بعد از انجام تمرینها واقعا تاثیر بی نظیری داشت من ایمان دارم هر کسی که در نه گفتن مشکل داره از این محصول استفاده کنه و واقعا با تمام وجود تمرین ها را انجام بده به سادگی به درخواست های نا به جا راحت نه میگوید .

تمرکز روی مساله مهم هنر نه گفتن

همه ما در روز کلی هزینه غیر ضروری انجام میدهیم که با خرید یک محصول آموزشی برابری میکنم مثلا شما با دوستتون برای گردش بیرون میرید و یک شام دوتا پیتزا سالاد و نوشابه و سیب زمینی سرخ کرده حدود 700 هزار تومان هزینه میکنید که با بک سوم این هزینه میتوانید این محصول را تهیه کنید و با استفاده از آن اعتماد به نفستون بیشتر میشه جلوی کلی ضرر های مالی و عاطفی گذشته را میگیرید .شخصیت قوی تری خواهید داشت احساس قدرت میکنید و موارد خیلی زیادی که در زندگی خود میتوانید به صورت ملموس در نتیجه ها مشاهده کنید و از ارزش این محصول مطلع شوید

تمرین های این محصول بر باور هایی که در لایه های زیرین ضمیر ناخود آگاه ما هست تاثیر میگزارد و با روش های عالی آن باور ها را تغییر میدهد و خیلی ساده بر این موضوع غلبه کرده و از این به بعد خیلی راحت میتوانید نه بگویید.

 

پس زمان را از دست ندهید و همین الان برای آموحتن هنر نه گفتن اقدام کنید.

 
 

لینک دانلود محصول
این محصول به صورتی دانلودی است و لینک دانلود بعد از پرداخت فورا در پروفایل شما دوست عزیز قرار خواهد گرفت و سریع می توانید دانلود و استفاده کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟