سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

با قدرت ضمیر ناخود آگاه طوفان لاغری و چربی سوزی به راه بیندازید و بدون ورزش و رژیم لاغر شوید و لاغر بمانید.

قدرت ضمیر نا  خود آگاه را دردست بگیرید

شارژ چاکرا خورشیدی

(1 بررسی مشتری)

69.000 تومان

 طوفان لاغری و چربی سوزی بدون رژیم و ورزش

با سابلیمینال لاغری به طعم راحتی به سرعت لاغر شوید و لاغر بمانید

تمام کسانی که می‌خواهند لاغری را تجربه کنند و به‌تناسب‌اندام برسند در مرحله اول به سراغ رژیم‌های غذایی می‌روند اما به دلیل سخت بودن این رژیم‌ها و محدودیت‌های غذایی فراوانی که وجود دارد این رژیم‌ها هرگز پایدار نبوده و اگر هر چه قدر هم سرسخت باشید تا زمانی که رژیم غذایی را حفظ کنید می‌توانید وزن خود را کنترل کنید و به‌محض اینکه رژیم ر ا رها می‌کنید همان وزنی را که کم کرده‌اید به‌سرعت بازمی‌گردد و در بعضی موارد هم حتی بیشتر آن هم برمی‌گردد.

در مرحله بعد سراغ قرص‌ها لاغری می‌روید و این قرص‌ها هم دقیقاً همین هست و تا زمانی که قرص‌ها را استفاده می‌کنید می‌توانید وزن خود را کنترل کنید و این‌جوری باید زمان بسیار زیادی از این قرص‌ها استفاده کنید.

اما جدی چرا یک سری از افراد همه‌چیز می‌خورند زیاد هم می‌خورند بدون هیچ محدودیتی ولی همیشه اندام عالی دارند و یک سری دیگر دقیقاً نقطه مقابل آن هستند یعنی حتی آب هم می‌خورند و چاق می‌شوند و حتی با رژیم و هیچ مورد دیگری نمی‌توانند چاقی خود را کنترل کنند؟

 

جواب در ضمیر ناخودآگاه آن‌ها هست . یعنی ضمیر ناخودآگاه آن‌ها برنامه‌ریزی‌شده برای اضافه‌وزن  و چاق شدن برای همین هم هست که نه رژیم و نه قرص و نه هیچ مورد دیگری پایدار نخواهد بود . چون مسئله را ریشه‌ای حل نکردند. کار درست این است که این ساختار و برنامه‌ریزی که در ضمیر ناخودآگاه هست را بشکنیم و از اول و به شکل اصولی و ریشه‌ای برنامه‌ریزی کنیم نه‌تنها لاغر می‌شوید بلکه لاغر می‌مانید .

 

بیاید قبل از هر چیز ببینیم که دقیقاً چاقی چیست؟

با توجه به متن بالا باید بگویم که چاقی دقیقاً یک سری باورها و برنامه‌ریزی‌های ذهنی کاملاً اشتباه هست که در ضمیر ناخودآگاه این افراد وجود دارد که نتیجه آن می‌شود چاقی و تا زمانی که این باورها و این ساختار ذهنی شکسته نشود شاید بتوانید با رژیم کمی لاغر کنید امام هرگز نمی‌توانید به‌صورت اصولی حلش کنید.

چگونه باورهای موجود در ضمیر ناخودآگاه بر جسم تأثیر می‌گذارد؟

نتیجه‌این باورها و ساختار ذهنی اشتباه در قسمت‌های مختلف بدن تأثیر گذاشته یعنی مغز توسط آن برنامه‌ریزی جسم را مدیریت می‌کند و قسمت‌های مختلف بدن فرمان صادر می‌کند که نتیجه‌ای حاصل شود که با آن باورها و برنامه‌ریزی ذهنی هماهنگی کامل داشته باشد.

به‌عنوان مثال:

در افراد چاق این جمله را بارها شنیده‌اید که غده تیروئید من کم‌کار هست حال ببینیم چرا تیروئید کم‌کار می‌شود؟

توسط آن ساختار ذهنی و باورهای غلط که برای چاقی برنامه‌ریزی شدند مغز به غده تیروئید که وظیفه تنظیم کردن سوخت‌وساز بدن را به عهده دارد فرمان می‌دهد که کم‌کار شود که نتیجه آن می‌شود چاقی

یکی دیگر از موارد خیلی مهم که لاغری  و چاق را کنترل می‌کند

یکی دیگر از مهم‌ترین آن‌ها چاکرا خورشیدی است که وظیفه آن  کنترل چند عضو و غده است یکی از وظایف آن کنترل چاقی و لاغری است . و همچنان یکسری موارد که در ضمیر ناخودآگاه برنامه‌ریزی‌شده تنظیمات چاکرا خورشیدی را به هم میزند و باعث کم‌کار شدن آن می‌شود که نتیجه آن تأثیرات منفی در عمل کرد معده کبد و معده و دستگاه گوارش و … می‌شود. و نتیجه نهایی آن باعث چاقی می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درزمینهٔ چاکراها اینجا کلیک کنید.

 

راه‌حل چیست؟

راه‌حل برای لاغر شدن و لاغر ماندن این است که تمام باورها که در ضمیر ناخودآگاه ما مخفی هستند را شناسایی کنیم با باورهای درست و اصولی جایگزین کنیم  آن باورها و ساختار ذهنی را کامل نابود کرده و ساختاری جدید بسازیم و بعد فرمان‌های ارسالی مغز به تک‌تک اعضای بدن تغییر کرده و باعث تنظیم مجدد اعضا و غدد شده ازجمله تیروئید و…

بعد خواهید دید که باقدرت ضمیر ناخودآگاه و برنامه‌ریزی درست آن به‌سادگی لاغر می‌شوید و لاغر می‌مانید.

 

ما در این راستا محصولی آماده کردیم به‌عنوان سابلیمینال لاغری به طعم راحتی تهیه‌کرده‌ایم که در ادامه توضیح کامل می‌دهیم

 

برای اطلاعات شارژ 7 چاکرا و تنظیم تمام بدن اینجا کلیک کنید

 

 

سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

با استفاده از این سابلیمینال لاغری به طعم راحتی ، ضمیر ناخودآگاه را با باورهای مناسب برنامه‌ریزی کنید و به‌صورت هم‌زمان ، چاکرا خورشیدی را به‌صورت اتوماتیک  شارژ کرده و  با امواج مغزی هماهنگ می‌کند که قدرت این سوپر فایل سابلیمینال را چند برابر می‌کند و طوفان چربی سوزی به راه می‌اندازد.لاغری و تناسب‌اندام را به خود هدیه بدهید.

 

سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

ما در این فایل سابلیمینال لاغری به طعم راحتی تمام باورهای قدرتمند کننده و هماهنگ‌کننده درزمینهٔ لاغری را برای شما جمع‌آوری و در این سابلیمینال برای شما آماده کردیم تا با استفاده از آن ضمیر ناخودآگاه را برای لاغری و تناسب‌اندام برنامه‌ریزی کنیم .این فایل سابلیمینال لاغری به طعم راحتی بسیار قدرتمند بوده و باورهایی که در آن جمع‌آوری شده از جهت‌های مختلف بررسی و ریشه‌یابی شده است . با برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه با این اطلاعات و باورهای خاص و درست و هم‌جهت با لاغری و تناسب‌اندام توسط این سابلیمینال ضمیر ناخودآگاه به‌درستی برای لاغری و تناسب‌اندام برنامه‌ریزی می‌شود و به‌صورت اتوماتیک چاکرا خورشیدی شارژ می‌گردد و با امواج مغزی  هماهنگ شده و بیشترین تأثیر را خواهد داشت.

 

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال مسیج به فایل‌هایی گفته می‌شود  که پیام‌های مخفی در آن وجود دارد.و بدون آنکه ضمیر خودآگاه به آن‌ها دسترسی داشته باشد و با آن مقابله کند پیام خود را به مغز می‌رساند. بخاطر اینکه در ضمیر ناخودآگاه ما باور های مخرب و بازدارنده ای وجود دارد و زمانی که باورهای مناسب و درست را می خواهیم به آن وارد کنیم  ضمیر خودآگاه طبق اطلاعات قبلی در برابر اطلاعات درست مقاومت می کند در این مواقع از سابلیمینال های صوتی استفاده می کنیم. در مورد سابلیمینال و روش کار اون به صورت کامل و مفصل در مقاله سابلیمینال چیست توضیح داده ایم . برای کسب اطلاعات کامل در مورد سابلیمینال اینجا کلیک کنید.

 

نکته بسیار  مهم این است که برای اینکه تأثیرگذاری سابلیمینال بیشتر باشد و تأثیر فوق‌العاده‌ای داشته باشد باید به زبان مادری باشد تمام سابلیمینال هایی که در سایت مدار موفقیت شاکری تولید می‌شود و همگی به زبان فارسی هست

 

روش استفاده از سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

ابتدا فایل صوتی دستورالعمل همراه بسته دانلود را گوش کنید طبق آن تمرینات را انجام دهید تا به بهترین نتیجه دلخواه برسید

 

 

هشدار:هرگز در زمان رانندگی و کار با دستگاه‌های صنعتی و کارهایی که نیاز به هوشیاری کامل دارد از این فایل استفاده نشود.

 

برای استفاده از این سابلیمینال در مکانی آرام دراز بکشید و برای تأثیر بیشتر از هدفون‌های با کیفیت استفاده کنید و چشمان خود را ببندید و به‌آرامی تنفس‌های عمیق داشته باشید. برای چند برابر کردن قدرت تجسم کنید که به اندام دلخواه رسیده‌اید در حال خرید و پوشیدن لباس‌های موردعلاقه خود هستید شکرگزاری می‌کنید و در حال لذت بردن از زندگی هستید و با تمام وجود احساسش کنید .

اگر در اوایل تجسم کردن برای شما سخت است . سعی کنید به هیچ‌چیزی فکر نکنید و خود را  کاملاً رها کرده و با موزیک همراه شوید.

 

این تمرینات باید هرروز انجام شود و پشت گوش نیندازید بهترین حال برای اینکه بتوانید سرعت کارا را بالا ببرید این است که در طول روز ورودی‌های مغزی خود را کنترل کنید تا باورهای درست موجود در این سابلیمینال لاغری به طعم راحتی قدرت بیشتری بگیرد

 

 

لینک دانلود محصول
این محصول به صورت دانلودی است و لینک دانلود بعد از پرداخت فورا در پروفایل شما دوست عزیز قرار خواهد گرفت و سریع می توانید دانلود و استفاده کنید.

 

مکمل این محصول مراقبه شارژ 7 چاکرا می باشد

با استفاده از دوره معجزه خوشبختی به نتایج خود قدرت ببخشید

1 دیدگاه برای سابلیمینال لاغری به طعم راحتی

  1. لیلا دولتخواه (خریدار محصول)

    سلام .استاد عزیز جناب اقای شاکری .من طبق فرمایش شما مراقبه ۷ چاکرا و پک لاغری به طعم راحتی رو خریده بودم وفقط تونستم یک بارگوش بدم امروز عصر رفتم خونه یکی از دوستام که یک هفته بود ندیده بودم با کمال تعجب گفت دختر لاغر شدی چیکار میکنی تو خونه ورزش میکنی منم خندیدم گفتم بله لاغر شدم اما ورزش نمیکنم خیلی خوشحالم وتشکر میکنم از شما همون طوری که گفته بودین شد واونایی میبینن بهم میگن که لاغرشدم ?????????????واقعا ممنونم ازشما

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟