سابلیمینال جذب ثروت

سابلیمینال جذب ثروت

با استفاده از این سابلیمینال جذب ثروت ضمیر نا خودآگاه را با باور های مناسب برای ثروتمند شدن برنامه ریزی کنید و تبدیل شوید به جذب کننده ثروت.

199.000 تومان

ناموجود

سابلیمینال جذب ثروت 

با استفاده از این سابلیمینال جذب ثروت ضمیر نا خودآگاه را با باور های مناسب برای ثروتمند شدن برنامه ریزی کنید و تبدیل شوید به جذب کننده ثروت.

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال مسیج به فایل هایی گفته می شود  که پیام های مخفی در آن وجود دارد.و بدون آنکه ما به آنها دسترسی داسته باشیم پیام خود را به مغز می رسانند بخاطر اینکه در ضمیر ناخودآگاه ما باور های مخرب و بازدارنده ای وجود دارد و زمانی که باورهای مناسب و درست را می خواهیم به آن وارد کنیم  ضمیر خودآگاه طبق اطلاعات قبلی در برابر اطلاعات درست مقاومت می کند در این مواقع از سابلیمینال های صوتی استفاده می کنیم. در مورد سابلیمینال و روش کار اون به صورت کامل و مفصل در مقاله سابلیمینال چیست توضیح داده ایم . برای کسب اطلاعات کامل در مورد سابلیمینال اینجا کلیک کنید.

سابلیمینال چه گونه کار میکند؟

سابلیمینال موزیک های مخصوصی هستند که با علم خاص و تلنولوژِی خاصی تولید می شوند که در ظاهر فقط یک موزیک بیکلام آرام بخش هست ولی در زیر آن اطلاعات و پیامهایی که ما می خواهیم ضمیر ناخودآگاه را با آن برنامه ریزی کنیم وجود دارد و چون به گوش نمی خورد ضمیرخوآگاه را دور زده و دیگر ضمیر خودآگاه نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.

سابلیمینال ها در زمینه های مختلفی و برای اهداف مختلفی تولید می شود

نکته بسیار  مهم این است که برای اینکه تاثیر پذیری سابلیمینال بیشتر باشد و تاثیر فوق العاده ای داشته باشد باید به زبان مادری باشد تمام سابلیمینال هایی که در سایت مدار موفقیت شاکری تولید می شود و همگی به زبان فارسی می باشد

 

سابلیمینال ثروت

ما در این فایل سابلیمینال ثروت تمام باور های قدرتمند کننده و هماهنگ کننده را برای شما جمع آوری و در این سابلیمینال ثروت برای شما آماده کردیم تا با استفاده از این سابلیمینال ثروت ضمیر ناخودآگاه را برای ثروت برنامه ریزی کنیم .این فایل سابلیمینال ثروت بسیار قدرتمند بوده و باور هایی که در آن جمع آوری شده از جهت های مختلف بررسی و ریشه یابی شده است و با برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه با این اطلاعات و باورهای خاص و درست و هم جهت با ثروتمند شدن توسط این سابلیمینال ثروت ضمیر ناخودآگاه به درستی برای ثروتمند شدن برنانه ریزی می شود این سابلیمینال ثروت با امواج مغزی  هماهنگ شده و بیشترین تاثیر پذیری را خواهد داشت

روش استفاده از سابلیمینال ثروت

بهترین زمان برای استفاده از سابلیمینال ثروت شب ها قبل از خواب و صبح ها بعد از بیداری می باشد و باید حدالقل هر شب قبل از خواب استفاده شوند.

اگر در طول روز هم خواستید می توانید از آن استفاده کنید

فقط به نکات زیر توجه کنید

 

هشدار:هرگز در زمان رانندگی و کار با دستگاه های صنعتی از این فایل استفاده نشود.

برای استفاده از این سابلیمینال در مکانی آرام دراز بکشید و برای تاثیر بیشتر از هدفون های با کیفیت استفاده کنید فایل را پلی کرده و چشمان خود را ببندید و به آرامی تنفس های عمیق داشته باشید  و سعی کنید به هیچ چیزی فکر نکنید و خود را  کاملا رها کرده و با موزیک همراه شوید اگر کنترل مغز و اینکه به چیزی فکر نکنید و برای شما سخت است سعی کنید به چیز های که می خواهید فکر کنید.

این تمرینات باید هر روز انجام شود و پشت گوش نیندازید بهترین حال برای اینکه بتوانید سرعت کارا را بالا ببیرد این است که در طول روز ورودی های مغزی خود را کنترل کنید تا باورهای درست موجود در این سابلیمینال ثروت قدرت بیشتری بگیرد.

 
لینک دانلود محصول
این محصول به صورت دانلودی است و لینک دانلود بعد از پرداخت فورا در پروفایل شما دوست عزیز قرار خواهد گرفت و سریع می توانید دانلود و استفاده کنید.

 

با استفاده از دوره معجزه خوشبختی به نتایج خود قدرت ببخشید

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟