معجزه خوشبختی

معجزه خوشبختی

هر آنچه که برای تجربه خوشبختی و ساخت یک زندگی عالی نیاز دارید آموزش کامل قانون جذب به زبان کاملا ساده و کار بردی کنترل افکار و قانون تمرکز علت جذب ناخواسته ها نقش باورهای قدرتمند کننده به جای باور های محدود کننده پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

(1 بررسی مشتری)

2.000.000 تومان

معجزه خوشبختی

با استفاده از قانون جذب و تغییر باور ها زندگی زیبا برای خود خلق کنید

با دیدن این ویدیو زندگیتان برای همیشه تغییر می کند.

 

 

معجزه خوشبختی شامل قانون جذب قوانین کائنات پاک‌سازی و باور هست

<strong>پیام کائنات به تو</strong>
هیچ چیز تصادفی نیست اگر الان اینجا هستی به این معنا هست که یک درخواست قلبی برای تغییر زندگیت در همین یکی دو روزه اخیر از خدا مهربان داشتی طبق قانون جذب به اینجا هدایت شده ای پس ویدیو بالا را ببین و این متن را با دقت بخون.

اصلا مهم نیست تا الان زندگیت به چه صورت هست فرض بگیریم که کلا زندگیت در همه زمینه ها ترکیده هم از نظر مالی عاطفی روابط از همه نظر زندگیت داغون هست اما نگران نباش از همین لحظه که تغییر می کنی می توانی زندگیت را در همه زمینه ها اونجوری که دلت میخواد خلق کنی . با شرکت در دوره معجزه خوشبختی اول اشتباهاتت را درک میکنی که با تغییر هر کدام از این اشتباهات زندگیت در زوایای مختلف تغییر خواهد کرد و آموزش میبینی چطور از قانون به نفع خودت استفاده کنی و چطور زندگیت را بسازی.

یک دوره آموزشی عالی معجزه خوشبختی که در آن قوانین کائنات را درک می‌کنید و با به‌کارگیری این قوانین می‌توانید به هر آنچه می‌خواهید برسید.

همه می‌خواهیم که زندگی سراسر آرامش و لذت و پر از فراوانی داشته باشیم . مخواهیم هر چیزی که می‌خواهیم و داشته باشیم و از آن لذت ببریم.می‌خواهیم به رویا و آرزوهایی که در سرداریم برسید و آن‌ها را تجربه کنیم می‌خواهیم ماشین خوب خانه خوب سفر به هرکجا از دنیا که می‌خواهیم را تجربه کنیم.

در این میان ترسهایی هم وجود دارد. ترس از دست دادن همین چیزهایی که دارید . ترس از ریسک کردن،ترس از اینکه نتوانیم موفق شویم و سرکوفت‌های اطرافیان را بخواهیم تحمل‌کنیم .ترس از آینده، از آینده فرزندانمان ، از اینکه بعد از سن 50 سالگی و زمانی که بازنشسته شده‌ایم آیا می‌توانیم یک زندگی خوب و راحت داشته باشیم یا نه.

ما نیاز داریم یک خانه خوب یک ماشین خوب داشته باشیم فرزندان ما نیاز دارند در بهترین دانشگاه‌ها تحصیل کنند آن‌ها نیاز دارند راه رسم درست زندگی کردن را بیاموزند. آن‌ها باید از ما بیاموزند که چطور درست و سالم به خر آنچه می‌خواهند برسند.

جواب در این موضوع است که آن‌ها آن چیزهایی را بلد هستند که ما بلد هستیم.آن‌ها کارهایی را انجام می‌دهند که ما انجام می‌دهیم.

پس با ما همراه باش تا با قوانین آشنا بشوی که بتوانی زندگی خودت را آن‌گونه که لایقش هستی خلق کنی.

قوانین کائنات

اگر از قوانین خدای مهربان که در جهان هستی وضع کرده درست و آگاهانه استفاده کنیم می‌توانیم به آنچه لایقش هستیم برسیم.

قوانینی که هرگز تغییر نمی‌کند و این موضوع بسیار در قرآن تأیید و تکرار شده. قوانین که بعضی از افراد چه آگاهانه چه ناآگاهانه از آن استفاده می‌کنند و نتایج عالی از آن‌ها می‌گیرند . شاید خود آن‌ها هم نمی‌دانند دقیقاً چطور از آن استفاده می‌کنند اما برای جهان هستی هیچ فرق نمی‌کند که شما از قوانین اطلاع دارید یا ندارید همسو با خواسته‌هایت استفاده می‌کنی یا اینکه برخلاف خواسته‌هایت استفاده می‌کنید.جهان هستی به احساستان جواب می‌دهد.

به موضوع بسیار مهم هست که قانون جذب که مهم‌ترین قانون کائنات هست خیلی‌ها ازش خبر ندارند و آن‌هایی هم که اطلاع دارند فکر می‌کنند که اگر از قانون استفاده کنند می‌توانند به خواسته‌هایشان برسند. درصورتی‌که قانون جذب چه بخواهیم چه نخواهیم چه آگاهانه و چه ناآگاهانه آزش استفاده کنیم قانون جذب دارد کار می‌کنی .

ما چگونه  زندگیمان را خلق می کنیم و قانون جذب چگونه کار می کند؟

ما موجوداتی هستیم که به لطف خدای مهربان قدرت خلق زندگی‌مان را به ما داده .این قدرت را دارید مه با استفاده از قوانین که مهم‌ترین آن‌ها قانون جذب هست زندگی‌مان را آن‌گونه که لایقش هستیم خلق کنیم .وزندگی را بسازیم که برای تجربه آن به این کره خاکی سفرکرده‌ایم.

ما موجوداتی هستیم که به‌واسطه فرکانس هامون و استفاده از قانون جذب می‌توانیم هر آنچه بخواهیم را خلق کنیم.این فرکانس‌ها توسط افکار و کلام ما به سمت جهان هستی ارسال می‌شود و توسط باورهای ما مدیریت می‌شود وجهان هستی طبق قانون جذب به این فرکانس‌ها پاسخ می‌دهد و فرکانس‌های ما را تبدیل به ماده ،اتفاق ، شرایط می‌کند و وارد زندگی ما می‌کند.

و اگر ما می‌خواهیم از این قوانین به‌درستی و همسو با خواسته‌هایمان استفاده کنیم باید ابتدا این موضوع را قبول کنیم که این ما هستیم که با افکار و کلاممان طبق قانون جذب زندگی‌مان را رغم می‌زنیم برای این کار باید قوانین خدای مهربان که مهم‌ترین آن قانون جذب هست را بشناسیم به خواهیم دید که آ« آرزوهایمان که فکر می‌کردیم فقط به رؤیا هست اصلاً دور از دسترس هم نیست.

نتیجه معکوس گرفتن از قانون جذب

خیلی از افراد به خاطر اینکه درست قانون جذب را درک نکرده‌اند و درست آموزش ندیده‌اند نمی‌توانند در مسیر خواسته‌هایشان ازش استفاده کنند و نتیجه معکوس می‌گیرند و باید بدانید که جهان اهمیت نمی‌دهد که ما چه می‌خواهیم جهان فقط و فقط به فرکانس‌های ما پاسخ می‌دهد. و وقتی از قانون به صورت بر عکس استفاده می کنیم نتیجه معکوس می گیریم. اما ما به شما آموزش می دهیم چگونه به درستی از قانون در مسیر خواسته های خود استفاده کنید.

نقش باورها در قانون جذب

مابعد از اینکه قوانین را خوب درک کردیم باید به‌صورت آگاهانه از آن‌ها استفاده کنیم. و باورهایمان را تغییر دهیم چون این باورهایمان هست که در ضمیر ناخودآگاه ما نقش بسته است و فرکانس‌های ما را مدیریت می‌کند و کنترل افکار و احساس ما را در دست گرفته بدون اینکه ما اطلاع داشته باشیم.

برای جهان هیچ مهم نیست که خواسته شما ازنظر شما چه قدر بزرگ است یا چه قدر کوچک خواسته شما یک پراید است یا یک بنز 3 میلیاردی. مهم این است که جه فرکانسی به جهان می‌فرستی. مهم باورها هستند که چطور فرکانس‌های ما را مدیریت می‌کنند و یکی از ناگفته‌های قانون جذب نقش باورهای ما هست که یک حلقه گم‌شده در قانون جذب همین باورها و نقش آن‌ها در قانون جذب است.

در این دوره در مورد تمام این موضوعات به‌صورت کامل صحبت می‌کنیم .

منتظر دیدار شما در دوره هستم.

قانون جذب چگونه کار می کند؟

در قانون جذب که مهم‌ترین قانون کائنات هست. قانون جذب به ما قدرت خلق زندگی‌مان را می‌دهد.ما با قانون جذب می‌توانیم هر چیزی را که می‌خواهیم خلق کنیم. فقط باید خوب درک کنیم که ما خالق زندگی خودمان هستیم. باید باور کنیم که ما به‌واسطه فرکانس‌هایی که به جهان می‌فرستیم و فرکانس‌های ما را باورهای ما هستند که مدیریت می‌کنند. زندگی خود را خلق می‌کنیم.و نه هیچ عامل دیگر.

وقتی این قانون را درک می‌کنیم. و ازش استفاده می‌کنیم و ادامه می‌دهیم .اون موقع هست که به قدرت‌هایی که خداوند به ما داده پی می‌بریم. و این جمله که در قرآن آمده که خداوند فرموده ” ما زمین و آسمان و هر آنچه بین این دو هست را مسخر شما کردیم” را خوب متوجه می‌شویم.و ایمان می‌آوریم که این ما هستیم که در هرلحظه به‌واسطه باورها و فرکانس‌هایی که به جهان هستی می‌فرستیم داریم زندگی خودمان را رغم می‌زنیم. و بعد تلاشمان را برای تغییر یاورها و تغییر فرکانس هامون چندین برابر می‌کنیم. و خیلی راحت به خواسته هامون می‌رسیم.

باید ایمانمان به خدای مهربان و بیشتر و بیشتر کنیم. و نکته خیلی مهم این هست که هرگز و هرگز در جهان هیچ‌گونه بی‌عدالتی رخ نمی‌دهد.اگر از قوانین درست استفاده کنیم می‌توانیم به هر آنچه بخواهیم برسیم.

آیا میتوان از شرایط خیلی بد به شرایط عالی رسید؟

اصلاً مهم نیست که تا آلان چگونه زندگی کرده‌ایم.شرایط مالی مان چگونه بوده. ورشکسته شدیم یا نه. در روابط مشکل‌داریم یا نه. از همین لحظه که قانون را درک کنیم و البته استفاده کنیم و فرکانس هامون را تغییر می‌دهیم نتایج را از همین لحظه تغییر می‌کند.و قشنگی خدای مهربان اینه که ما به‌راحتی با تغییر فرکانس هامون می‌توانیم زندگی‌مان را اون جوری که دوست داریم خلق کنیم .

برای اینکه بتوانیم از این قوانین به‌خوبی استفاده کنیم ابتدا باید خوب درکشان کنیم و بعد شروع به استفاده کنیم . برای درک این قوانین این دوره را آماده کردم که هم قوانین را به‌خوبی و به زبان بسیار ساده توضیح می‌دهم و هم تمرین‌های عالی و ساده و البته کارآمد برای شما عزیزان تدارک دیدم که با انجام این تمرین‌ها تغییر را حس خواهی کرد.

چرا به جایه اینکه به خواسته ها برسم یه ناخواسته ها می رسم؟

عزیزانی که از قانون جذب اطلاعات کمی دارند پرسیدن که چرا این قانون برعکس عمل می کنه یعنی به‌جای این‌که ما به خواسته‌ها مان برسیم به ناخواسته هامون می‌رسیم؟

باید بگم که این قانون هرگز اشتباه نمی کنه و جهان بسیار بسیار هوشمند توسط خدای مهربان خلق‌شده. و اگر شما از قانون استفاده می‌کنید و به‌جای اینکه به خواسته برسید به ناخواسته می‌رسید . دلیل این هست که قانون جذب را خوب درک نکردید.البته که اگر درست استفاده کنید امکان ندارد شما به خواستتان نرسید.

جواب را به‌صورت کامل در این دوره توضیح داده‌ام و تمرین هم براش در نظر گرفتم که هم این موضوع را درک می‌کنید. و متوجه خواهید شد که چرا این قانون برای شما برعکس عمل می کنه و راهش را یاد خواهید گرفت.

و این موضوع را خوب بدونید که شما لایق بهترین‌ها هستی.

ضمانت بی‌قیدوشرط برگشت وجه

ازآنجاکه به این محصول و تأثیر و قدرت آن ایمان‌دارم. این دوره را به مدت سه ماه گارانتی بازگشت وجه بی‌قید شرط می‌کنم. محصول را تهیه کنید استفاده کنید اگر به هر دلیلی نخواستید به‌سادگی می‌توانید از ضمانت بازگشت وجه بی‌قیدوشرط استفاده کنید. و تمام وجه پرداختی را پس بگیرید. من به این محصول ایمان‌دارم و خوبمی دونم که اگر تمرین‌ها انجام شود نتیجه بی‌نظیر است.

هر آنچه برای تجربه خوشبختی و ساخت یک زندگی عالی نیاز دارید

آموزش کامل قانون جذب به زبان کاملاً ساده و کاربردی

جایگزین باورهای قدرتمند کننده به‌جای باورهای محدودکننده

پاک‌سازی هر آنچه که در ضمیر ناخودآگاه ما هست. فرکانس به جهان ارسال می‌کند اما ما از آن بی‌خبر هستیم.

قانون جذب کانون توجه قانون فرکانس قدرت افکار قدرت کلام تجسم خلاق

پاکسازی

قانون تمرکز

کنترل افکار نقش باور در قانون جذب تمرین‌های عالی برای استفاده از این قوانین توضیح کامل در مورد این‌که چرا ناخواسته را جذب می‌کنیم.

 مراقبه حرفه ای شارژ 7 چاکرا

 

آگاهی هایی که در این دوره خواهید آموخت:

توضیحاتی درباره شرایط فعلی و تمرین بسیار مهم که باید قبل از شروع انجام بدین

با دیدن این جلسه دقیقا متوجه می شوید که قانون چطوری کار می کند و اتفاق هایی که تا الان در زندگیت افتاده چگونه خلق کردی و اشتباهاتت را خوب متوجه می شوی و با اصلاح هر یک از اشتباهات زندگیت تغییر میکنه و اتفاق ها و شرایط جدیدی را به زندگیت دعوت میکنی

با شنیدن این جلسه و انجام تمرین های این جلسه یک نیرو محرک بسیار قوی در مغز خود ایجاد می کنید که شما رو به سمت موفقیت حرکت می دهد.

در این جلسه قدرت کلام و تاثیر آن بر جسم و روح و جذب شرایط را توضیح دادم و متوجه میشوید که قدزت افکار ما چه قدر زیاد هست و چطوری می توانیم زندگی خودمون را خلق کنیم و از این دو قدرت به نفع خودمون استفاده کنیم

در این جلسه می آموزید که چطور افکار و احساسات منفی چطوری جلو موفقیت ما را می گیرد و چگونه از افکار و احساسات منفی رها بشویم و از کینه ها رها بشیم و هم خودمون و افراد دیگر را ببخشیم تا بتوانیم ذهنمون را کنترل کنیم و آماده پرواز بشویم

با درک آگاهی های این جلسه و استفاده مداوم از این آگاهی ها فضا رو از افکار منفی در ذهن می گیریم و به افکار مثبت می دهیم و با گسترش حجم افکار مثبت در ذهن حجم اتفاقات خواسته رو در زندگیمون بیشتر و بیشتر می کنیم

با درک قانون فرکانس و مدار خوب متوجه می شوید که کجای زندگی خود هستید و دلایل اتفاق های مختلف زندگی خود را درک خواهید کرد. و با تغییر فرکانس و مدار خود در هر زمینه ای دروازه هایی از نعمت را بر زندگی خود بگشایید.

با درک آگاهی های این جلسه تله مغز رو خوب شناسایی می کنید و با نا امیدی خدا حافظی می کنید و امیدتون رو همیشه حفظ می کنید و نشونه ها رو خوب درک می کنید و با قدرت در مسیر خواهید ماند.

با درک قانون تکامل با نا امیدی ها خدا حافظی کنید و همیشه در مسیر باشید و پله به پله مراحل موفقیت رو طی کنید

با درک این جلسه دیگه عجله نمی کنید و خوب میدونید که به خواسته ها می رسید و جلو گیری از ضرر های مالی و عاطفی می کنید.

بادرک این قانون خوب متوجه میشوید که چطوری ایمان خود رو در عمل نشون بدیم و چطوری در عمل از آن استفاده کنیم.

با درک و استفاده از قانون سپاسگزاری و ساختن باور فراوانی دروازه هایی از نعمت و ثروت رو به زندگی خود دعوت می کنیم.احساس خوبی در خود می سازیم و طبق قانون حال خوب اتفاق های خوب مغناطیس قدرتمندی می شویم که اتفاق ها و شرایط عالی رو به سمت خود جذب می کنیم.

با پیدا کردن ترمز ها و باور های محدود کننده ای که در وجود ما هست که جلوی دریافت نعمت ها رو می گیرند و زمانی که این باور های محدود کننده که مثل ترمز عمل می کنند را شناسایی می کنیم و به باوره های قدرتمند کننده تبدیل می کنیم دروازه هایی از نعمت و ثروت و راوبط عالی وارد زندگی ما می شود و سرعت رسیدن ما به خواسته هامون رو به شدت افزایش می دهد. در این جلسه چند تا از ترمز های بسیار ریشه ای و مثال زدم و راه پیدا کردن بقیه ترمز ها رو نیز توضیح دادم.

در این جلسه شناخت دو ترمز دیگر که جلو رسیدن ما به خواسته ها رو میگیرند و یاد میکیریم چطوری از این دو سد عبور کنیم

در این جلسه یاد میگیریم چطوری میدان انرژی رسین به خواسته  ها رو بسازیم و با تمرکز لیزری به سمت خواسته ها جرکت کنیم

در این جلسه یاد میگیریم چطوری جلوی پرتی انرژی رو بگیریم و فرکانسی خالص به جهان ارسال کنیم که فوق العاده سریع در مدار دریافت قرار میگیریم

در این جلسه با مفهموم فرکانس و ارتعاش و احساسات به خوبی آشنا می شویم و یاد می‌گیریم چطوری فرکانس هامون رو مدیریت کنیم و فرکانس های خالص تری در جهت رسیدن به خواسته ها ارسال کنیم.

در این فایل یاد می‌گیریم چطوری ترمزهای شخصی رو شناسایی کنیم و توضضیحات عالی در باره ترمز ترس داده شده که چطوری بشناسیمش و چطوری ایمان فعال بسازیم.

1 دیدگاه برای معجزه خوشبختی

  1. لیلا دولتخواه (خریدار محصول)

    بنام خدا .سلام دوستای عزیز.من یه روزه که این پک معجزه خوشبختی رو خریداری کردم و تا الان سه چهار بار گوش دادم خدا شاهده که خیلی ذهنم بازتر شده به قدرت میتونم بگم واقعا معجزه میکنه من تازه فهمیدم کجای زندگیم هستم فهمیدم که اشکال کارهام کجا بوده که همش بد بیاری واعصاب خوردی ها از کجا شروع میشه همش باور های غلط و منفی فکر کردن هاس که ادم بیشتر وقتها شکست میخوره .من بعد از گوش دادن به فایلها خیلی احساس خوبی دارم حس میکنم تازه متولد شدم و چیزای تازه ای یاد میگیرم به همه چیز خوش بین شدم و مثبت فکر میکنم سعی میکنم که منفی ها رو نبینم نشنوم واقعا عالیه از اقای شاکری کمال تشکر و دارم که این قدر زیبا و ساده توضیح دادن همه چی رو و ما رو راهنمایی کردن و شهود و نشانه ای امروز دریافت کردم بعد از مدتها بی کاری برا فردا واسه دو نفر تاتو بدن وقت دادم خدا رو شکر میکنم به خاطر همه خوبیاش و مهربونیاش و از این که با شما اشنا شدم .??????

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟