سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان (subliminal message)

 

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان (subliminal message)

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان به معنی پیام‌های زیر آستانه ، پیام‌های مخفی یا زیرزمینی هست ،تا حالا کلمه سابلیمینال به گوشتان خورده ،آیا می‌دانید سابلیمینال چیست و چگونه عمل می‌کند .می‌خواهم شمارا با این تکنیک پرمحتوا آشنا کنم .

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال (پیام‌های پنهان) یک برنامه‌ریزی ذهنی هست ،که به‌صورت پَروَنجاهای صوتی ساخته می‌شود . این پَروَنجاهای صوتی (سابلیمینال) توسط افراد متخصص که به سیستم مغز و ضمیر ناخودآگاه اطلاعات کافی دارند جهت برنامه‌ریزی بر روی ضمیر ناخودآگاه ایجاد می‌شود سابلیمینال حاوی پیام‌های پنهان و مخفی است در زیر موزیک‌های مخصوص پنهان و ایجاد می‌شود . موقع شنیدن این فایل صوتی، ذهن هوشیار یا ضمیر خودآگاه غیرفعال می‌شود و متوجه پیام‌های پنهان نمی‌شود آن را رد می‌کند ،ولی ضمیر ناخودآگاه آن را دریافت ، تحلیل و پردازش می‌کند بدون اینکه خود متوجه آن بشویم. در اصل با این تکنیک قدرتمند ضمیر خودآگاه که یک سیستم دفاعی ورود به مغز است را دور می‌زنیم و مستقیم روی ضمیر ناخودآگاه تأثیر می‌گذاریم.برای تفهیم پیام های پنهان در پاراگراف‌های بعدی بیشتر توضیح داده می‌شود .

انواع پیام های پنهان :

سابلیمینال دیداری و سابلیمینال شنیداری

در سابلیمینال دیداری تصاویری که پنهانی در نگاره‌ای یا تصویری گنجانده شده و یا تصاویری که زودتر از دریافت بیننده از جلوی چشم عبور می‌کند و با سرعت بالایی پیشروی چشم فلاش زده می‌شود که ذهن خودآگاه قادر به تشخیص آن نیست ، درنتیجه این تاییدات مستقیماً وارد ذهن ناخودآگاه می‌شود .که بلافاصله آن را درک کرده و نسبت به آن عمل می‌کند

در سابلیمینال شنیداری پیام‌هایی که به‌صورت صدایی با فرکانس بلند یا آرام تر در گوش نجوا می‌شود (عباراتی که در زیر موزیک‌های خاص پنهان می‌شود) و یا به‌صورت برگردان موسیقی ( revercing ) به گوش شنونده می‌رسد . سابلیمینال شنیداری هم مانند سابلیمینال دیداری قدرتمندترین تلقینات را به ذهن ناخودآگاهتان ارسال می‌کند . و موجب می‌شود ذهن شما به بهترین نحو ممکن برنامه‌ریزی شود .درواقع پیام های پنهان در عملکرد خود در ذهن ناخودآگاه آن‌قدر قدرت دارد که در سال 1374 دولت آمریکا همه انواع تبلیغات رادیو و تلویزیون با روش پیام‌های ناخودآگاه را ممنوع کرد .

کاربرد سابلیمینال

فایل‌های صوتی (سابلیمینال) مزیت‌های فراوانی دارد برای تغییر در هر زمینه از موقعیت زندگی و ایجاد باور جدید کاربرد دارد . باورهای ما از طریق رسانه‌ها ،محیط و خانواده و….طی چندین سال شکل گرفته ، اگر باور ما غلط شکل گرفته باشد، برای ایجاد باور جدید چه‌کار کنیم .

هدف اعبارات تاکیدی و نقش ضمیر ناخودآگاه

شاید در خیلی از منابع و سایت‌ها و ….دیده باشید که کلمات و عبارات تأکیدی می‌تواند باور جدید را ایجاد کند . بعضی افراد برای رسیدن به اهداف، جملات و کلمات تأکیدی و مثبت را بااحساس خوب و عالی ساعت‌ها و شاید روزها هم تکرار کنند . هدف از تکرار این عبارات جهت پاک‌سازی عقاید ، افکار و باورهای منفی و قدیمی از ضمیر ناخودآگاه است ممکن است حین تکرار عبارات تأکیدی در طی چند روز احساس خوب و عالی داشته باشید

اما چیزی که مانع ایجاد باور جدید می‌شود ذهن هوشیار یا ضمیر خودآگاه است ،ذهن هوشیار به دلیل اینکه کاملاً منطقی و استدلال گرا ست ، با کلمات تأکیدی مثبت مقابله می‌کند و حاضر به پذیرفتن آن نیست .
برای مثال :اگر شما مدام تکرار کنید من سالم و تندرست هستم ، و روزبه‌روز سالم‌تر می‌شوم ، در صورتی‌ که در واقعیت سالم نباشید ، ذهن خودآگاه آن را نمی‌پذیرد و با آن مقابله می‌کند ، و در برابر این اطلاعات گارد می‌گیرد و نمی‌گذارد تأثیری که را به ضمیر ناخودآگاه بگذارد .

بهترین راه حل برای باور سازی و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه

بهترین راه‌حل برای برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه (ذهن نیمه هوشیار) و ایجاد باور جدید و حذف باورهای منفی و کهنه سابلیمینال است . سابلیمینال می‌تواند کمک کند تا مسیر جدید و مورد علاقه‌تان را به زندگی‌تان بیاورد .

سابلیمینال در چه مواردی استفاده می‌شود؟

از سابلیمینال برای همه زمینه‌های زندگی می‌توانیم استفاده کنیم زمانی که شروع به استفاده از سابلیمینال کردید متوجه تغییر باورها در ذهنتان می‌شوید . از سابلیمینال برای ایجاد باور جدید ،پاک‌سازی ضمیر ناخودآگاه و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه برای رسیدن به اهدافی از قبیل :

-کاهش وزن و تناسب‌اندام زیبا
-ثروت و فراوانی و رفاه کامل
-ترک سیگار و مواد مخدر ( درحال تولید )
-موفقیت در کسب‌وکار و تجارت و جذب مشتری
-رفع استرس و دلهره و جذب شادی و آرامش
-جذب بهترین روابط و عشق
-جذب سلامتی و تندرستی کامل
و……..

پیام های پنهان چه  کاربردی دارند

از پیام های پنهان برای درمان هر دردی و یا تقویت جزئی از بدنت ،خلاصه هر چه که در آرزوی آن هستید اعم از مادی ،معنوی و سلامت جسمی و ……. بکار برده می‌شود
مثلاً از پیام های پنهان حتی می‌توان برای افزایش تقویت و رشد مو هم استفاده می‌کند
تأکیدات این سابلیمینال ذهن ناخودآگاه شمارا تشویق می‌کند که از انرژی درونی شما که نیروی طبیعی بدن شمارا برای درمان خودش هست و از هر درمان بیرونی قوی‌تر است .برای شفابخشی و ایجاد انرژی لازم برای رشد مو در تمام قسمت‌های مو از فولیکول تا ساقه استفاده کند .
هم‌چنین این عبارات تأکیدی منحصربه‌فرد ،ذهن ناخودآگاه شما تشویق می‌کند که مواد مغذی را برای رشد مو تأمین کند و پروتئین ، آهن ، بیوت ین و ویتامین دی بیشتری به فولیکول‌ها برساند .
را برای رشد مو تأمین کند و پروتئین ، آهن ، بیوت ین و ویتامین دی بیشتری به فولیکول‌ها برساند .

سابلیمینال و راحتی در موفقیت 

سابلیمینال می‌تواند با کمک ذهنی و بدون هیچ تلاش و زحمت اضافی شمارا حمایت کند همه این‌ها با گوش دادن به پیام های پنهان صورت می‌گیرد . اگر به دنبال یک تغییر اساسی در زندگی خود هستید می‌توانید با استفاده از این فایل‌های صوتی خود هیپنوتیزم زندگی خود را دگرگون کنید سابلیمینال بر اساس آخرین تحقیقات پزشکی و تأثیر امواج مغزی بر روی ذهن و ضمیر نا خود آ آگاه تهیه گردیده و بسیار قدرتمند و مستقیم بر ضمیر ناخودآگاه نفوذ می‌کند.
طی مطالعاتی مشخص‌شده که با استفاده از (FMRI) (اف ام آر ای یا تصویرسازی تشدید مغناطیسی کارکردی مشهور به fmri بنام نوعی روش تصویربرداری در ام آرای است ).که هر تصویری که به شبکیه چشم شما می‌رسد حتی اگر به آن دقت نکنید روی فعالیت‌های مغز در قشر بینایی در لوب اکسی نال تأثیر می‌گذارد .

شاید این برای شما سؤال باشِ که آیا پیام‌های مخفی (سابلیمینال) ازلحاظ علمی مورد تائید است نه ؟

اگر دقت کرده باشید امروزه در مؤسسات بزرگ و فروشگاه‌های معتبر و سایت‌های زیادی در جهان هست که به زبان انگلیسی پَروَنجاهای صوتی (سابلیمینال ) را در معرض فروش قراردادند و به فروش می‌رسانند .می‌توانید این مورد را جستجو کنید تا برایتان ثابت شود .مراجع تخصصی سابلیمینال در ایران به دلیل اینکه ذهن ناخودآگاه ما از کودکی با زبان فارسی تأثیر پذیرفته ،بنابراین سابلیمینال را با زبان فارسی طراحی کردند . مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی پیام های پنهان انجام شده است .
مارتین ولتکمپ ثابت کرده که با استفاده از محرک‌های تصویر پیام های پنهان می‌توانید انسان‌ها را وادار به انجام کاری کرد که تمایل دارند .

سابلیمینال چه گونه کار می‌کند؟

به خاطر اینکه در ضمیر ناخودآگاه ما باورهای مخرب و بازدارنده‌ای وجود دارد و زمانی که باورهای مناسب و درست را می‌خواهیم به آن وارد کنیم  ضمیر خودآگاه طبق اطلاعات قبلی در برابر اطلاعات درست مقاومت می‌کند در این مواقع از سابلیمینال های صوتی استفاده می‌کنیم . سابلیمینال موزیک‌های مخصوصی هستند که با علم خاص و تکنولوژی خاصی تولید می‌شوند که در ظاهر فقط یک موزیک بی‌کلام آرام‌بخش هست ولی در زیر آن اطلاعات و پیام‌هایی که ما می‌خواهیم ضمیر ناخودآگاه را با آن برنامه‌ریزی کنیم وجود دارد و چون به گوش نمی‌خورد ضمیر خودآگاه را دور زده و دیگر ضمیر خودآگاه نمی‌تواند در برابر آن مقاومت کند.

سابلیمینال ها در زمینه‌های مختلفی و برای اهداف مختلفی تولید می‌شود.

نحوه استفاده از سابلیمینال :

از پیام های پنهان می‌شود در هر زمان از شبانه‌روز استفاده کرد و تا می‌توانید آن را تکرار کنید با تکرار می‌شود به‌راحتی بر ضمیر ناخودآگاه نفوذ کرد معمولاً پَروَنجاهای صوتی (سابلیمینال ) همراه با ریلکسیشن است حتماً باید در جای آرام و ساکتی این کار رو انجام بدین

هشدار:
هرگز از فایل‌های سابلیمینال در زمان رانندگی و کار با ماشین‌آلات صنعتی یا هر کار دیگری که نیاز به هشیاری کامل دارد استفاده نکنید

در مدار موفقیت شاکری از سابلیمینال جهت باور سازی و پاک‌سازی ضمیر ناخودآگاه و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده کرده است

محصولاتی که با این تکنیک در مدار موفقیت شاکری تولید شده است:

سلامتی کامل و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن (ضد ویروس کرونا)
لاغری به طعم راحتی ، طوفان چربی سوزی به راه بیندازید.

شادی و آرامش

جذب عشق

 جذب ثروت
ترک اعتیاد (در حال تولید)
عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس (در حال تولید)
شجاعت (در حال تولید)
رشد ناخن (در حال تولید)
رشد مو (در حال تولید)

پیشنهاد های جالب برای شما

درمان وسواس تضمینی در 21 روز

درمان وسواس وسواس چیست ؟ هر فکر یا عملی که غیر منطی و تکرار شوده باشید به شکلی که یک سری کار ها رو به تعداد دفعات زیا انججام شود رو وسواس میگن   مثلا طرف میداند که یک بار ظرف را بشورد آن ظرف تمیز شده است اما در ذهن یک شخص وسواسی اینگونه

سابلیمینال چیست؟
دانلودهای رایگان

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان (subliminal message)

آیا می خواهید زندگیتان رو تغییر دهید؟

معجزه خوشبختی اینک در دستان شماست.

قانون جذب
به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟