مراقبه شارژ 7 چاکرا

مراقبه شارژ 7 چاکرا

مراقبه شارژ 7 چاکرا با موزیک های مخصوص هر چاکرا

متعادل سازی  7 چاکرا
همراه با تجسم خلاق

(1 بررسی مشتری)

200.000 تومان

مراقبه شارژ 7 چاکرا

این یک مراقبه عالی هست که با امواج مغزی شما را هدایت به امواج آلفا می کند بعد توسط موزیک مخصوص هر چاکرا آن را شارژ می کند.و هماهنگی بین امواج مغز و شارژ و فعالیت چاکرا ها را با امواج مغز هماهنگ می کند بعد از شارژ 7 چاکرا توسط موزیک مخصوص همون چاکرا به امواج تتا هدایت می شوید و در آن زمان تجسم خلاق انجام می دهید جالب بدونین که یکی از بهترین حالت های مغز برای تجسم کردن امواج تتا هست که بیشترین تاثیر پذیری را بر ضمیر ناخودآگاه داره و بعد به حالت بیداری هدایت می شوید.

تمام مراحل این مراقبه به صورت حرفه ای و با امواج مخصوص طراحی و ساخته شده است که بعد از استفاده خواهید دید چه انرژی عالی از کائنات دریافت خواهید کرد و چه حس سبکی و رها بودن به شما دست خواهد داد.

بهتربن زمان برای استفاده مراقبه شارژ 7 چاکرا

این مراقبه را حدالقل روزی یه بار انجام دهید . بهترین زمان برای انجام این مراقبه ساعت 11 شب یا قبل از خواب و ساعت 6 صبح یا بعد از بیداری است.البته اگر در زمان های مختلف روز هم انجام بدید اشکالی ندارد ولی در این دو زمان قبل از خواب و بعد از بیداری بخاطر اینکه در آن زمان مغز به حالت طبیعی درامواج آلفا قرار می گیره تاثیر خیلی عالی خواهد داشت. پیشنهاد می کنم این مراقیه را هر روز انجام دهید و از حس عالی که در طول روز با شما همراه است لذت ببرین وادامه دهید و از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

 

موارد استفاده این مراقبه شارژ 7 چاکرا:

 • شارژ 7 چاکرا توسط موزیک های مخصوص هر چاکرا
 • دریافت انرژی فوق العاده هر چاکراهماهنگی و فعال شدن چاکرا با امواج مغز
 • توسط امواج مغزی تتا و تجسم خلاق برای رسیدن به آرزوها
 • یک مراقبه بسیار ارزشمند و حرفه ای

مزایای استفاده از مراقبه شارژ 7 چاکرا

 • فعال شدن هر 7 چاکرا
 • هماهنگ شدن همه چاکرا ها
 • گردش انرژی در بدن
 • احساس آرامش و شادی روحی و جسمی
 • بهبود در عضو های ناراحت که تحت کنترل هر چاکرا هست
 • تنظیم شدن بدن
 • تنظیم شدن غدد بدن
 • شادابی جسم و روح

پاکسازی 7 چاکرا

پاکسازی چاکراها از طریق مراقبه یکی از روش‌های قدیمی و مؤثر برای دستیابی به تعادل و هماهنگی درونی است. هفت چاکرای اصلی، که مراکز انرژی در بدن ما هستند، هر کدام با جنبه‌های مختلف سلامتی جسمی، عاطفی و روحی ما ارتباط دارند. مراقبه برای پاکسازی چاکراها به ما کمک می‌کند تا انرژی‌های منفی را از بدن خود دور کنیم و انرژی‌های مثبت را جذب کنیم.

چاکرای ریشه، که با رنگ قرمز مشخص می‌شود، مرتبط با احساس امنیت و بقا است. مراقبه برای پاکسازی این چاکرا شامل تمرکز بر روی ریشه‌های خود و اتصال به زمین است.

چاکرای خاجی، با رنگ نارنجی، مرتبط با خلاقیت و تمایلات جنسی است. مراقبه برای این چاکرا شامل تصور جریان آزاد انرژی در اطراف ناحیه لگن است.

چاکرای شبکه خورشیدی، با رنگ زرد، مرکز قدرت شخصی و اعتماد به نفس است. مراقبه برای این چاکرا شامل تمرکز بر روی قدرت درونی و توانایی‌های خود است.

چاکرای قلب، با رنگ سبز، مرتبط با عشق و دلسوزی است. مراقبه برای پاکسازی این چاکرا شامل باز کردن قلب برای عشق و شفقت است.

چاکرای گلو، با رنگ آبی کمرنگ، مرتبط با ارتباط و بیان است. مراقبه برای این چاکرا شامل تمرکز بر روی صداقت و بیان آزادانه افکار و احساسات است.

چاکرای چشم سوم، با رنگ نیلی، مرتبط با شهود و بینش است. مراقبه برای این چاکرا شامل تمرکز بر روی دیدن فراتر از محدودیت‌های فیزیکی و دستیابی به بینش عمیق‌تر است.

چاکرای تاج، با رنگ بنفش، مرتبط با معنویت و ارتباط با عالم بالاتر است. مراقبه برای پاکسازی این چاکرا شامل تمرکز بر روی اتصال به انرژی کیهانی و درک یگانگی با هستی است.

برای آغاز پاکسازی 7 چاکرا و شارژ 7 چاکرا، می‌توانید با مراقبه شارژ 7 چاکرا که یک مراقبه حرفه ای که با فرکانس های صوتی خاص برای شارژ و پاکسازی 7 چاکرا استفاده کنید. این مراقبه به شما کمک می‌کند تا انرژی‌های مثبت را جذب و انرژی‌های منفی را دفع کنید، و در نهایت به یک حالت آرامش و تعادل برسید.

 

در ادامه کمی با چاکرا ها آشنا شوید

چاکرای اول

Muladhara - چاکرا ریشه - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای نخست یا چاکرای ریشه

چاکرای تکیه گاه (چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات، مولادهارا (Base chakra – Muladhara – Root chakra) محل ورود پرانا یا انرژی حیاتی است. طیف رنگیِ مربوط به این چاکرا قرمز است که نشانه زندگی، قدرت و نیروی جسمانی است. این رنگ روی کم خونی و فقر غذایی اثر خوبی دارد و ارتعاشاتِ تقویت‌کننده و درمان‌کننده دارد.
منطقه: بین مقعد و دستگاه تناسلی (نشیمنگاه)
غدد مرتبط: فوق کلیوی (که آدرنالین تولید می‌کند)
رنگ: قرمز تند
عطر: درخت سدر – درخت میخک
عضو وابسته: استخوانها، دندانها، ناخن، پا، روده، مقعد، پروستات.
شکل: نیلوفر چهار پر
تاثیرات: امنیت، بقا، ایمان، ارتباط، پول، خانه. توانایی بنا کردن و حاضر بودن در زمان و مکان. همچنین این چاکرا ارتباط مادر با شخص را منعکس می‌کند و با احساسِ شخص در رابطه با بودنش بر روی زمین در ارتباط است. تنش‌هایی که در جسم بوسیله این چاکرا کنترل می‌شود در قسمتهایی که به این چاکرا ارتباط دارد نشان داده می‌شود.

چاکرای دوم

Swadhisthana - چاکرا خاجی - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای دوم: چاکرای خاجی یا مرکز کلیه

چاکرای خاجی یا مرکز کلیه -سواد هیستانا (Sacral chakra – Swadhisthana) در قسمت پایین شکم قرار گرفته‌است. طیف رنگی مربوط به این چاکرا نارنجی می‌باشد. نارنجی علامت انرژی است. این رنگ قدرت ارتباطی، دفع خشم و کنترل بر خویشتن را متعادل می‌کند و مسائل مربوط به هضم غذا و گردش خون را منظم می‌سازد.
منطقه: انتهای ستون فقرات ۱ تا ۱۲ اینچ زیر استخوان خارجی
غدد مرتبط: پروستات، گنادها
رنگ: نارنجی
عطر: چوب صندل
وظیفه: تولید مثل جنسی
عضو وابسته: کلیه‌ها، مثانه‌ها، اسپرم‌ها، مایعات بدن، اعضای تکثیر شونده
شکل: نیلوفر شش پر
تاثیرات: این چاکرا به قسمتی از آگاهی که مربوط به غذا و روابط جنسی است مربوط است. ارتباط این چاکرا با درون است و اینکه جسم به چه چیزی نیاز دارد و چه چیزی او را خشنود می‌سازد. توانایی شخص برای داشتن بچه نیز در ارتباط با این چاکرا است. همچنین این چاکرا با احساسات و خواسته‌های احساسی شخص پیوسته است.

چاکرای سوم

Manipura - چاکرا خورشیدی - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای سوم: چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده

چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده -مانی پورا (Solar plexus chakra – Manipura/Nabhi) با طیف رنگی زرد و زرد طلایی است که نشانه عقل، هوش و ذهنیت است. این چاکرا بالاتر از ناف قرار گرفته‌است. رنگ زرد تأثیر مثبتی روی کبد، طحال، کیسه صفرا و اعصاب دارد و قدرت درمانی برای بیماری مرض قند و یبوست دارد و کنترل‌کننده چاقی است.
منطقه: در پشت و امتداد ستون فقرات مقابل ناف، پشت شکم
غدد مرتبط: پانکراس
رنگ: زرد – طلائی
عطر:اسطو خودوس
وظیفه: ساختار وجودی
عضو وابسته: شکم، معده، کبد، طحال، دستگاه گوارش، صفرا، سیستم عصبی خودکار
شکل: نیلوفر ده پر
تائیرات: قسمتی از آگاهی که وابسته به این چاکرا می‌باشد شامل احساس قدرت، کنترل کردن و آزادی وجود است. فعالیت‌های ذهنی و ذهن نیز به این چاکرا پیوسته می‌باشند. چاکرای شبکه خورشیدی نیز با قسمتی از وجود که به آن شخصیت یا خود (ضمیر شخصی) می‌گویند مرتبط است.

چاکرای چهارم

Anahata_green - چاکرا قلب - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای چهارم: چاکرای قلب یا عشق الهی

چاکرای قلب یا عشق الهی -آنا هاتا (Heart chakra – Anahata) که در وسط جناق سینه و بالای قلب قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا سبز است.
منطقه: در پشت و بین دو کتف و بالاتر از قلب
غدد مرتبط: تیموس
رنگ: سبز، صورتی
وظیفه: عشق خالص
عضو وابسته: قلب، قفسه سینه، پوست، گردش خون، حفره شکم
شکل: نیلوفر دوازده پر
تاثیرات: احساس عشق و ارتباط با مردم در نزدیکی قلب (به عنوان مثال: مادر، پدر، خواهر و برادر، همسر و فرزندان). مشکل تنفس یا ششها تنش را در چاکرای قلب نشان می‌دهد.

چاکرای پنجم

Vishuddha_blue - چاکرا گلو - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای پنجم: چاکرای گلو یا حلق

چاکرای گلو یا حلق -ویهودها (Throat chakra- Vishuddha – Vishuddhi) که روی حلق قرار گرفته‌است. طیف رنگی مربوط به این چاکرا آبی است که علامت جاودانگی، اخلاص و الهام است. این رنگ روی بیماری‌های گرفتگی گلو و ناراحتی‌های عصبی تأثیرگذار است.
منطقه: پائین و پشت مهره گردن، بین گودی گلو و حنجره
غدد مرتبط: تیروئید
رنگ: آبی کمرنگ
عطر: گل سرخ
وظیفه: بیان، بودن
عضو وابسته: گردن، گلو، فک و بازوها را کنترل می‌کند و به عصبهای بازویی یا گردنی مرتبط است.
شکل: نیلوفر شانزده پر
تأثیرات: نشان دهنده بیان کردن و دریافت کردن است. در اینجا بیان کردن می‌تواند از طریق ارتباط برقرار کردن با چیزی که می‌خواهید یا چیزی که احساس می‌کنید باشد و همچنین می‌تواند به صورت هنری مانند نقاشی هنرمند، موسیقی یک موسیقیدان و استفاده از اشکال برای بیان درون خود باشد.

چاکرای ششم

Ajna_chakra - چاکرا آجنا - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای ششم: چاکرای پیشانی یا چشم سوم

چاکرای پیشانی یا چشم سوم -آجنا (Brow chakra – Ajna – third eye – Bindu که در سمت پیشانی و کمی بالاتر از بین دو چشم قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا آبی نیلی است. این رنگ باعث باز شدن چشم سوم – دید بیرونی و درونی – است. این رنگ برای آرامش و درمان بیماری‌های ذهنی مفید است. رنگ نیلی آگاهی را بالا می‌برد و برای زنده کردن خاطرات فراموش شده مفید است.
منطقه: بین دو ابروان، به پهنای یک بند انگشت بالای پل بینی و جلوی سر
غدد مرتبط: هیپوفیز صنوبری
رنگ: نیلی، بنفش
وظیفه:دانش هستی
عضو وابسته: صورت، چشم، گوش، بینی
شکل: نیلوفر دو پر(۹۶ پر)
تاثیرات: این چاکرا با درونی‌ترین قسمت وجودی انسان (به عقیده غربیهای باستان مربوط به ناخودآگاه می‌باشد) که روح نام دارد و همچنین معنویت مرتبط است. این مکانی است که محرک ما و میزانی از آگاهی که فعالیت‌ها و در واقع زندگی ما را هدایت می‌کند در آن قرار دارد.

چاکرای هفتم

Sahaswara-Crown-Chakra - چاکرا تاج - مراقبه - مدیتیشن

چاکرای هفتم: چاکرای بالای جمجمه یا تاج سر یا ساهاسرارا (Crown chakra – Sahasrara) که در قسمت میانی بالای سر قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا بنفش است. این رنگ برای بیماری‌های ذهنی مناسب است و خواب را تنظیم می‌کند.
منطقه: در وسط سر و مغز تاج سرقرار دارد.
غدد مرتبط: صنوبری (کاجی شکل) و مخاطی
رنگ: بنفش
احساس: سرخوردگی، عدم غلبه برترس و اضطراب
وظیفه: وجود مطلق
عضو وابسته: مغز، مخچه
شکل: نیلوفر هزار پر
تاثیرات: این چاکرا به احساس یگانگی و جدایی مربوط است و ارتباط ما را با زمین و همچنین با پدرمان نشان می‌دهد. چاکرای هفتم نمایانگر ارتباط با پدر است که ارتباط ما با قدرت و همچنین در نهایت ارتباط ما را با خدا را نشان می‌دهد. وقتی کسی احساس جدایی از پدرش را تجربه کرده باشد این چاکرا را می‌بندد و احساس تنهایی و انزوا را تجربه می‌کند. مثل اینکه در پوسته‌ای قرار گرفته باشد و نتواند با اطراف خود ارتباط برقرار کند.

 

لینک دانلود محصول
این محصول به صورت دانلودی است و لینک دانلود بعد از پرداخت فورا در پروفایل شما دوست عزیز قرار خواهد گرفت و سریع می توانید دانلود و استفاده کنید.

1 دیدگاه برای مراقبه شارژ 7 چاکرا

 1. سعیده نیک بخت

  باسلام
  من چندروزی بود مشکل داشتم یعنی شبها انگار یه نفر میخواست منو خفه کنه انگار یه حالت عصبی بهم دست میداد بعد ازمحصوله شما استفاده کردم یعنی فوق العااااااااده بود اصلا حالم که عوض شد هیچ صبحها که بیدار میشدم با یه انرژیه خاصی بیدار میشدم وتوی کسب وکارم هم پیشرفتهای قابل توجهی دیدم .
  واقعا ممنون فایل خیلی عالی بود انگار تمام سیستم بدن وزندگیتو تنظیم میکنه .
  خیلی خیلی عااااااالی متشکرم

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟