قانون سپاسگزاری

قانون شکرگزاری

نزدیک ترین فرکانس فرکانس شکرگزاری هست و و با ارسال این فرکانس بسیار بسیار قوی به کائنات این فرمان را ارسال میکنیم که به ما موارد و نعمتهای بیشتر و بیشتر بده تا ما همچان شکرگزار تر باشیم و با استفاده از قانون شکرگزاری ظرف دریافت خود را بزرگ و بزرگتر میکنیم و اماده دریافت نعمتهای بیکران خدای مهربون می شویم.

خداوند در قرآن سوره ابراهیم آیه 7 می فرماید:

اگر شکرگزاری کنید بر شما خواهم افزود اگر ناسپاسی کنید  مجازاتم شدید است.

به وضوح می بینیم که خداوند فرموده که سپاسگزاری برای نعمت هایی که داری باعث افزودن و بزرگ تر شدن ظرف دریافتمون میشه و قانون شکرگزاری را به خوبی توضیح داده است .باران رحمت خداوند که همیشه داره می باره این ما هستیم که تعین می کنم چه مقدار از این باران رحمت الهی را دریافت کنیم . به واسطه باور هامون و رفتارمون .به واسطه شکرگزار بودنمون.

چه قدر از خداوند شکرگزاری می کنیم؟

چه قدر احساس شکرگزاری می کنیم؟

چه  قدر بابت نعمت هایی که الان داریم که هر کدومشون برای خیلی ها آرزو هست شکرگزاری می کنیم؟

اصلا شکرگزاری می کنیم یا فقط غر میزنیم بابت نداشته هامون؟

اصلا داشته هامون را می بینیم که انتظار نداشته هامون را می کشیم؟

مهم ترین قانون کائنات قانون شکرگزاری

دوستان عزیز در قرآن بسیار به شکرگزاری سفارش شده ایم و یکی از مهمترین قوانین کائنات شکرگزاری هست چون ما با شکر گزاری به احساس عالی می رسیم.چون با شکرکزاری هست که درهای نعمتی را که خودمون به روی خودمون بستیم باز می کنیم نعمت های خدا که همیشه بوده و هست و هر روز هم بیشتر وبیشتر میشه.مهمترین قسمت شکرگزاری این هست که به احساس عالی برسیم و با تمام وجومون احساس کنیم که این نعمت چه قدر با ارزش هست و از خدای مهربان تشکر کنیم.

باید فکر کنیم به رفتار هامون که چطور داریم رفتار می کنیم ؟

چطور زندگی می کنیم که از قانون شکرگزاری استفاده کنیم؟

ما لایق بهترین ها هستیم و باید در حد بهترین ها زندگی کنیم  . وقتی ما  در حال غر زدن هستیم در اصل  از قانون شکرگزاری استفاده نمیکنیم و به ناخواسته هامون توجه می کنیم به چیزهایی که نمی خواهیم را بیشتر جذب می کنیم وقتی شکرگزای می کنیم در اصل به نعمت هایی که داریم توجه می کنیم و به جهان هستی سفارش می دهیم که از همین چیزهایی که ما را بیشتر خوشحال می کنه و به احساس عالی تری می رسونه و ما را به خدا نزدیک تر می کنه وارد زندگی ما بکنه و جهان هستی هم همین کار را می کنه و ما را وارد مداری می کنه که شرایط بهتر نعمت های بیشتر و سلامتی بیشتر می کنه و باز هم با دریافت نعمت های بیشتر باید بیشتر شکرگزار باشیم.هر چه بیشتر شکرگزار باشیم فرکانس  عالی تری به جهان ارسال میکنیم و باعث دریافت نعمت های بیشتر می شود .و ما باید هر لحظه شکرگزار نعمت هایی که خدا به ما داده باشیم . نکته خیلی خیلی مهم اینه که اگر ما شکرگزار نعمت هایی که داریم نباشیم نعمت های بزرگتر وارد زندگی ما نمی شود.

فایل های پیوست این مقاله فسمتی از دوره دستور العمل قانون جذب می باشد که به صورت هدیه تقدیم شما عزیزان شده از آن لذت ببرید.

من می خواهم همین الان این دوره را تهیه کنم.

لینک های دانلود فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. خیلی خوشحال می شویم در 7 ثانیه به جمع ما بپیوندید.

شما وارد سایت نشده اید. اگر قبلا عضو شده اید از طریق ایمیل و رمز خود وارد شوید. اگر عضو نشده اید خیلی خوشحال می شویم به جمع ما بپیوندید. تا تمام فایل های رایگان برای شما باز شود. (زمان برای ثبت نام 7 ثانیه)

ورود

عضویت