مدار موقیت شاکری اسماعیل شاکری مراقبه قانون جذب شکرگزاری

مدار موقیت شاکری اسماعیل شاکری مراقبه قانون جذب شکرگزاری

من می خواهم همین الان این دوره را تهیه کنم.

قسمتی از دوره دستور العمل قانون جذب
خداوند در قرآن سوره ابراهیم آیه 7 می فرماید:
اگر شکرگزاری کنید بر شما خواهم افزود اگر ناسپاسی کنید  مجازاتم شدید است.
به وضوح می بینیم که خداوند فرموده که سپاسگزاری برای نعمت هایی که داری باعث افزودن و بزرگ تر شدن ظرف دریافتمون میشه .باران رحمت خداوند که همیشه داره می باره این ما هستیم که تعین می کنم چه مقدار از این باران رحمت الهی را دریافت کنیم . به واسطه باور هامون و رفتارمون .
چه قدر شکرگزار خداوند هستیم؟
چه قدر احساس شکرگزاری می کنیم؟
چه  قدر بابت نعمت هایی که الان داریم که هر کدومشون برای خیلی ها آرزو هست شکرگزاری می کنیم؟
اصلا شکرگزاری می کنیم یا فقط غر میزنیم بابت نداشته هامون؟
اصلا داشته هامون را می بینیم که انتظار نداشته هامون را می کشیم؟
دوستان عزیز در قرآن بسیار به شکرگزاری سفارش شده ایم و یکی از مهمترین قوانین کائنات شکرگزاری هست چون ما با شکر گزاری به احساس عالی می رسیم.چون با شکرکزاری هست که درهای نعمتی را که خودمون به روی خودمون بستیم باز می کنیم نعمت های خدا که همیشه بوده و هست و هر روز هم بیشتر وبیشتر میشه.مهمترین قسمت شکرگزاری این هست که به احساس عالی برسیم و با تمام وجومون احساس کنیم که این نعمت چه قدر با ارزش هست و از خدای مهربان تشکر کنیم.
باید فکر کنیم به رفتار هامون که چطور داریم رفتار می کنیم ؟
چطور زندگی می کنیم ؟
ما لایق بهترین ها هستیم و باید در حد بهترین ها زندگی کنیم  . وقتی ما  در حال غر زدن هستیم در اصل داریم به ناخواسته هامون توجه می کنیم به چیزهایی که نمی خواهیم را بیشتر جذب می کنیم وقتی شکرگزای می کنیم در اصل به نعمت هایی که داریم توجه می کنیم و به جهان هستی سفارش می دهیم که از همین چیزهایی که ما را بیشتر خوشحال می کنه و به احساس عالی تری می رسونه و ما را به خدا نزدیک تر می کنه وارد زندگی ما بکنه و جهان هستی هم همین کار را می کنه و ما را وارد مداری می کنه که شرایط بهتر نعمت های بیشتر و سلامتی بیشتر می کنه .و ما باید هر لحظه شکرگزار نعمت هایی که خدا به ما داده باشیم . نکته خیلی خیلی مهم اینه که اگرر ما شکرگزار نعمت هایی که داریم نباشیم نعمت های بزرگتر وارد زندگی ما نمی شود.
فایل های پیوست این مقاله فسمتی از دوره دستور العمل قانون جذب می باشد که به صورت هدیه تقدیم شما عزیزان شده از آن لذت ببرید.

من می خواهم همین الان این دوره را تهیه کنم.

لینک های دانلود فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. خیلی خوشحال می شویم در 7 ثانیه به جمع ما بپیوندید.

شما وارد سایت نشده اید. اگر قبلا عضو شده اید از طریق ایمیل و رمز خود وارد شوید. اگر عضو نشده اید خیلی خوشحال می شویم به جمع ما بپیوندید. تا تمام فایل های رایگان برای شما باز شود. (زمان برای ثبت نام 7 ثانیه)

ورود

عضویت