قانون شکرگزاری

قانون سپاسگزاری

قانون شکرگزاری

نزدیک ترین فرکانس فرکانس شکرگزاری هست و و با ارسال این فرکانس بسیار بسیار قوی به کائنات این فرمان را ارسال میکنیم که به ما موارد و نعمتهای بیشتر و بیشتر بده تا ما همچان شکرگزار تر باشیم و با استفاده از قانون شکرگزاری ظرف دریافت خود را بزرگ و بزرگتر میکنیم و اماده دریافت نعمتهای بیکران خدای مهربون می شویم.

خداوند در قرآن سوره ابراهیم آیه 7 می فرماید:

اگر شکرگزاری کنید بر شما خواهم افزود اگر ناسپاسی کنید  مجازاتم شدید است.

به وضوح می بینیم که خداوند فرموده که سپاسگزاری برای نعمت هایی که داری باعث افزودن و بزرگ تر شدن ظرف دریافتمون میشه و قانون شکرگزاری را به خوبی توضیح داده است .باران رحمت خداوند که همیشه داره می باره این ما هستیم که تعین می کنم چه مقدار از این باران رحمت الهی را دریافت کنیم . به واسطه باور هامون و رفتارمون .به واسطه شکرگزار بودنمون.

چه قدر از خداوند شکرگزاری می کنیم؟

چه قدر احساس شکرگزاری می کنیم؟

چه  قدر بابت نعمت هایی که الان داریم که هر کدومشون برای خیلی ها آرزو هست شکرگزاری می کنیم؟

اصلا شکرگزاری می کنیم یا فقط غر میزنیم بابت نداشته هامون؟

اصلا داشته هامون را می بینیم که انتظار نداشته هامون را می کشیم؟

مهم ترین قانون کائنات قانون شکرگزاری

دوستان عزیز در قرآن بسیار به شکرگزاری سفارش شده ایم و یکی از مهمترین قوانین کائنات شکرگزاری هست چون ما با شکر گزاری به احساس عالی می رسیم.چون با شکرکزاری هست که درهای نعمتی را که خودمون به روی خودمون بستیم باز می کنیم نعمت های خدا که همیشه بوده و هست و هر روز هم بیشتر وبیشتر میشه.مهمترین قسمت شکرگزاری این هست که به احساس عالی برسیم و با تمام وجومون احساس کنیم که این نعمت چه قدر با ارزش هست و از خدای مهربان تشکر کنیم.

باید فکر کنیم به رفتار هامون که چطور داریم رفتار می کنیم ؟

چطور زندگی می کنیم که از قانون شکرگزاری استفاده کنیم؟

ما لایق بهترین ها هستیم و باید در حد بهترین ها زندگی کنیم  . وقتی ما  در حال غر زدن هستیم در اصل  از قانون شکرگزاری استفاده نمیکنیم و به ناخواسته هامون توجه می کنیم به چیزهایی که نمی خواهیم را بیشتر جذب می کنیم وقتی شکرگزای می کنیم در اصل به نعمت هایی که داریم توجه می کنیم و به جهان هستی سفارش می دهیم که از همین چیزهایی که ما را بیشتر خوشحال می کنه و به احساس عالی تری می رسونه و ما را به خدا نزدیک تر می کنه وارد زندگی ما بکنه و جهان هستی هم همین کار را می کنه و ما را وارد مداری می کنه که شرایط بهتر نعمت های بیشتر و سلامتی بیشتر می کنه و باز هم با دریافت نعمت های بیشتر باید بیشتر شکرگزار باشیم.هر چه بیشتر شکرگزار باشیم فرکانس  عالی تری به جهان ارسال میکنیم و باعث دریافت نعمت های بیشتر می شود .و ما باید هر لحظه شکرگزار نعمت هایی که خدا به ما داده باشیم . نکته خیلی خیلی مهم اینه که اگر ما شکرگزار نعمت هایی که داریم نباشیم نعمت های بزرگتر وارد زندگی ما نمی شود.

شکرگزاری به زبان ساده

می‌خوام یه کم باهات درباره شکرگزاری حرف بزنم. می‌دونم که شاید بگی “باز هم شکرگزاری؟” ولی بذار یه جور دیگه بهش نگاه کنی.

فرض کن یه لیوان داری که تا نصفه از آب پر شده. می‌تونی بگی که لیوان نصفه خالیه یا نصفه پره. کدوم دیدگاه بیشتر حالت رو خوب می‌کنه؟

شکرگزاری مثل همون لیوان نیمه پره می‌مونه. وقتی به چیزهایی که توی زندگیت داری توجه می‌کنی و ازشون قدردانی می‌کنی، انگار داری به لیوان آب یه نگاه مثبت میندازی. و این حس مثبت می‌تونه خیلی چیزها رو تغییر بده.

شکرگزاری می‌تونه بهت کمک کنه:

  • احساس خوشبختی و رضایت بیشتری داشته باشی: وقتی به چیزهای خوب زندگیت توجه می‌کنی، انگار داری به خودت یادآوری می‌کنی که چقدر خوش شانسی. این می‌تونه حالت رو خیلی بهتر کنه و بهت انگیزه بده که از زندگیت بیشتر لذت ببری.
  • استرس و اضطراب رو کم کنه: تمرکز روی چیزهای خوب می‌تونه بهت کمک کنه که از افکار منفی دور بشی و ذهنت رو آروم کنی.
  • به اهداف و آرزوهات برسی: وقتی از چیزهایی که داری قدردانی می‌کنی، انگار داری به خودت انرژی می‌دی که برای رسیدن به چیزهای بیشتر تلاش کنی.
  • روابطت رو با دیگران بهتر کنه: شکرگزاری می‌تونه بهت کمک کنه که بیشتر به خوبی‌های اطرافیانت توجه کنی و ازشون قدردانی کنی. این می‌تونه روابطت رو عمیق تر و صمیمی تر کنه.

شکرگزاری می‌تونه یه کار خیلی ساده باشه. مثلاً می‌تونی هر روز صبح چند تا چیز رو که ازشون سپاسگزار هستی توی یه دفترچه یادداشت کنی. یا می‌تونی یه نامه تشکر برای کسی بنویسی که توی زندگیت تأثیر مثبتی گذاشته.

حتی می‌تونی یه لیست از چیزهایی که توی طول روز اتفاق افتاده و ازشون سپاسگزار هستی توی ذهنت مرور کنی.

مهم اینه که هر روز زمانی رو به شکرگزاری اختصاص بدی. و مطمئن باش که این کار تأثیر خیلی مثبتی روی زندگیت خواهد گذاشت.

 

پس بیا با هم شروع کنیم به شکرگزاری!

فایل های پیوست این مقاله فسمتی از دوره دستور العمل قانون جذب می باشد که به صورت هدیه تقدیم شما عزیزان شده از آن لذت ببرید.

من می خواهم همین الان این دوره را تهیه کنم.

 

پیشنهاد های جالب برای شما

درمان وسواس تضمینی در 21 روز

درمان وسواس وسواس چیست ؟ هر فکر یا عملی که غیر منطی و تکرار شوده باشید به شکلی که یک سری کار ها رو به تعداد دفعات زیا انججام شود رو وسواس میگن   مثلا طرف میداند که یک بار ظرف را بشورد آن ظرف تمیز شده است اما در ذهن یک شخص وسواسی اینگونه

سابلیمینال چیست؟
دانلودهای رایگان

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان (subliminal message)

آیا می خواهید زندگیتان رو تغییر دهید؟

معجزه خوشبختی اینک در دستان شماست.

قانون جذب
به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟