جهان مسخر ماست

جهان مسخر ماست
جهان مسخر ماست
خداوند در قرآن می فرماید:
ما زمین و آسمان و هر چیزی که بین این دو هست را مسخر شما آفریدیم.

آیا ما می دونیم دقیقا از زندگی چی می خوایم؟

آیا ما قوانین جهان را می دونیم؟

ما خودمون باید انتخاب کنیم خودمون باید خلق کنیم

حالا که خداوند همه چیز را در اختیار ما قرار داده جهان را مسخر ما قرار داده و ما می توانیم با استفاده از قوانین و راهنمایی هایی که خدای مهربان در قرآن ذکر کرده و با ایمان به خدای مهربان می توانیم هر آنچه را که می خواهیم داشته باشیم. و به لطف هدای مهربان هر چیزی را که می خواهیم خودمون خلق کنیم .پس چرا ایستاده ایم و حرکت نمی کنیم حرکت به سمت خوشبختی بیشتر به سمت نعمت های فراوانی که خدا در اختیار ما قرار داده همه چیز مهیا هست همه چیز از قبل آماده هست . خدا برای مه همه چیز را از قبل مهیا کرده فقط ما باید خودمون بخواهیم  اگر الان نمیبینیم اگر الان این نعمت ها را دریافت نمی کنیم . به خاطر باور هایمان هست . بخاطز این هست که حرکت نمی کنیم. بخاطر اینه که دقیقا نمی دونیم دقیقا چی می خواهیم خدای مهربان که همه جهان را مسخر ما آفریده .همه جهان را در اختیار ما قرار داده . یعنی ما به هر چیزی که بخواهیم میتوانیم دسترسی داشته باشیم فقط باید به خواهیم .اگر الان میخواهیم کاری انجام بدهیم و نجواهای ذهنیی میگه تو نمی تونی . تو لیاقت اون را نداری. این کار کار تو نیست . فقط محدودیت را برای ما به ارمغان می آورد . اما اگر مجور باشیم خواهیم دید همون کاری که ما تا الان حتی فکرش را هم نمیکردیم که بتواینم آن را انجام بدیم به راحتی انجام داده ایم این بخاطر باورها و چهار چوب های ذهنی هست گه به دور خودمون کشیدیم. باید خودمون را بشناسیم باید خدا را بیشتر بشناسیم. به قدرت خدا پی ببریم.ایمانمون را به خدا قوی تر کنیم. قوانین خدا را بشناسیم. وحالا که خداوند تمام جهان را مسخر ما آفریده حالا که این ما هستم که زندگی خودمون را خلق می کنیم. پس چرا زیبا خلق نکنیم.

لینک های دانلود فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. خیلی خوشحال می شویم در 7 ثانیه به جمع ما بپیوندید.

شما وارد سایت نشده اید. اگر قبلا عضو شده اید از طریق ایمیل و رمز خود وارد شوید. اگر عضو نشده اید خیلی خوشحال می شویم به جمع ما بپیوندید. تا تمام فایل های رایگان برای شما باز شود. (زمان برای ثبت نام 7 ثانیه)

ورود

عضویت

Already a member?

 

پیشنهاد های جالب برای شما

درمان وسواس تضمینی در 21 روز

درمان وسواس وسواس چیست ؟ هر فکر یا عملی که غیر منطی و تکرار شوده باشید به شکلی که یک سری کار ها رو به تعداد دفعات زیا انججام شود رو وسواس میگن   مثلا طرف میداند که یک بار ظرف را بشورد آن ظرف تمیز شده است اما در ذهن یک شخص وسواسی اینگونه

سابلیمینال چیست؟
دانلودهای رایگان

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان (subliminal message)

آیا می خواهید زندگیتان رو تغییر دهید؟

معجزه خوشبختی اینک در دستان شماست.

قانون جذب
به بالای صفحه بردن
باز کردن چت
سلام????
چگونه می توانم کمک کنم؟