باور سازی

تغییر من یا جامعه

ارسال شده در ژانویه 29, 2019 در 1:11 ق.ظ توسط / No Comments

تغییر من یا جامعه

اکثر مردم تعریف خاصی از تغییر دارن. معتقد هستن که همه جامعه تغییر باید بکنن نه من . جامعه باید تغییر بکنه تا وضع زندگی من خوب بشه. یعنی خیلی عوامل بیرونی را مقصر وضع زندگیشون میدونن. این جامعه را کی تشکیل داده.وقتی دقیق نگاه کنیم می بینیم که جامعه را تک تک ما افراد تشکیل دادیم و اگر جامعه موفقی داریم به این دلیل هست که افراد جامعه ما موفق هستن یا اگر جامعه شکرگزاری داریم این به آن معتاست که افراد شکرگزار زیادی در جامعه ما هست که نتیجه وجود این افراد در جامعه می شود جامعه موفق .

اگر بخواهیم دیدگاه قرآن را بررسی کنیم و به آن عمل کنیم

سوره رعد آیه 11 خداوند میفرماید:

خداوند سرنوشت هیچ قوم را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند. 

و در سوره انفال آیه 53 خداوند میفرماید:

این بخاطر آن است که خداوند هیچ نعمتی را که به گروهی داده تغییر نمی دهد جز آنکه آنها خودشان را تغییر دهند و خداوند شنوا و داناست.

این دقیق به این معنا هست که ما خالق زندگیان هستیم و ما باید تغییر را رد خودمان ایجاد کنیم تغییر در باورهایمان در رفتارمان در کلاممان درنگرشمان و اگر مثل همیشه رفتار کنیم همیشه همان چیزهایی را خواهیم داشت که در گذشته داشته ایم اگر جامعه بهتری می خواهیم اگر آرامش بیشتری می خواهیم  اگر تعمت های بیشتری می خواهیم اگر ثروت بیشتری می خواهیم پس باید در خود اتقلابی به وجود اوریم و دست از تغیییر دیگران برداریم و در خود تغییر ایجاد کنیم. و آگاهی خودمان را بالا ببریم از قدرت افکار از قدرت کلام ارقدرت فرکانس استفاده کنیم و زندگی خودمان را آن جور که لایق اش هستبم رقم بزنیم و با تغییر در خود بیرون از ما هم تفییر خواهد کرد و اگر تعداد مناسبی این تغییرات را در خود ایجاد کنند در جامعه نبز این تغییرات ایجاد می شود قانون 13% می باشد یعنی اگر 11% تا 13% مردمان هر منطقه تغییر در خود ایجاد کنند تغییر در کل مردمان آن منطقه میگذارد و هر چه بیستر تغییر کنند این تغییر زودتر و بزرگتر خواهد بود پی همین الان شروع به تغییر کنیم.

برای شروع ابتدا باید بپذیریم که این ما هستیم که زندگیمان را با باورهایمان می سازیم این ما هستیم که جامعه مان را می سازیم وقتی این موضوع را پذیرفتیم حدود 60% از راه را رفته ایم و مابقی باآگاهی و رفتار سازی قابل حل است.

می توانید برای ایجاد تغییر از دوره دستورالعمل قانون جذب استفاده کنید .

من می خواهم همین الان این دوره را تهیه کنم.

خبر خوب

خبر خوب اینکه از چند روز آینده بک دوره رایگان 28 روزه در سایت قرار خواهد گرفت و در کانال تلگرام سایت نیز اطلاع رسانی می شود و هر فایلی که در سایت منتشر شود لینک آن در کانال تلگرام نیز قرار خواهد گرفت. دوره احساس سپاسگزاری که در آن تلاش برای رسیدن به حال خوب و رسیدن به احسای سپاسگزاری برسیم

بک دفتر و یک خودکار آماده کنید و منتظر باشید تا فایل ها بر روی سایت قرار بگیرد تا 28 روز فوق العاده را با هم طی کنیم که نتایج این دوره عالی هست.

لینک های دانلود فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. خیلی خوشحال می شویم در 7 ثانیه به جمع ما بپیوندید.

شما وارد سایت نشده اید. اگر قبلا عضو شده اید از طریق ایمیل و رمز خود وارد شوید. اگر عضو نشده اید خیلی خوشحال می شویم به جمع ما بپیوندید. تا تمام فایل های رایگان برای شما باز شود. (زمان برای ثبت نام 7 ثانیه)

ورود

عضویت

 

پاسخی بگذارید